למה ישוע?


http://theinterviewwithgod.com

למה ישוע?

זוהי אחת השאלות החשובות ביותר שמישהו יכול אי פעם לבקש. זה יכול לשנות הכל בחיים שלך בדרך יש לך כנראה מעולם לא דמיינתי. מיליוני אנשים יכולים להעיד על האמת הזאת. קחו את השאלה הזו. מי הוא ישו למה אני צריך אותו?

תשכחו כל מה הרגע ייתכן אי פעם שמע על ישו. לשכוח ממנו להיות בן האלוהים. לשכוח ממנו להיות המושיע שלך גוסס על חטאיך. לשכוח ממנו מציע לך ישועה וחיי נצח. לשכוח ממנו ריפוי אתה ממחלות שלך. לשכוח ממנו מציע לך חיים שופע, שמח, חופשי מדאגות. לרגע לשכוח את כל השאלה הבסיסית ביותר this.The עבור רוב האנשים זה? מי הוא ישו? ובכן, התשובה שיש לנו לפנות אל המקור היחיד המוסמך ביותר בעולם, התנ”ך הקדוש. הכתובים מספרים לנו הרבה על ישו ואת מי הוא לנו. הקדש דקה כדי להציג וידאו זה מעורר השראה, דרשה חזקה על ידי הכומר שהטיף SM Lockeridge, שהיה כומר בכנסייה באזור סן דייגו כמה שנים ago.Jesus היא כל זה ועוד! אנשים רבים מאמינים שזה נכון. אחרים לא מאמינים. אולי אתה אחד מהם. אם זה נכון אז יש לך כמה שאלות חשוב לשקול. הרבה אנשים לא מאמינים, או לא יכול להתייחס ישו. הם באמת לא יודע ישו. אם מה שאתה מאמין זה לא נכון, היית רוצה לדעת את זה? אם לדעת ישו יכול לעשות את ההבדל החיובי בחיים שלך היית רוצה לגלות איך? מי הוא ישו ולמה הוא יכול לעשות את ההבדל בחיי? ישנן סיבות רבות אנשים לא יודעים ישו. יש הסחות דעת שליליות רבות בחיינו. אולי החיים שלך כל כך מלא כאב דאגה, סבל, צרות עכשיו כי אתה לא יודע לאן לפנות. אולי אתה מלא בדידות, ספק, או חרדה, או מעונה עם מחלה כלשהי או מחלה. אולי אתם מחפשים תשובות לבעיות החיים השונים פשוט לא יכול למצוא את התשובות. אולי אתה סתם מישהו שמעולם לא שמעו אפילו עד today.Why ישו על ישו? ובכן, הבה נבחן במאמר זה מי ישו הוא ברמה הבסיסית ביותר. אם אתה רוצה לדעת איך ישו יכול לעשות הבדל בחיים שלך, להתחיל כאן ולאחר מכן בצע את הקישור בסוף לגלות בדיוק כיצד הוא יכול לחסוך לך לנצח נצחים.

מהו דבר אחד שכל אחד יכול להתייחס לא משנה מי אתה או מה אתה חי בתרבות, או מה המצב הנוכחי שלך בחיים? ללא קשר משפטי, קשיים, בעיות אתה עלול לחוות כעת, ללא ספק וחרדה, ללא כאב הבדידות, הסבל, שכל אחד מבין ומעריך את הערך של ידידות.

כמעט כל אחד יש לו חברו הטוב ביותר מתישהו בחיים שלהם. מה שיפה בהם הוא שהם דואגים לך ללא תנאי. עם זאת, טוב כמו חברויות הקודם שלך כבר, הם לא היו מושלמים. זה אחד הוא שונה! אתה לא יכול לדעת את זה עכשיו, אבל החבר הכי טוב יש לך אי פעם הוא כבר חלק מהחיים שלך!

מי הוא ישו? הוא חבר שלך, המושיע שלך, שמיכת שלך, ספק שלך! הוא לא ידרוש ממך כלום תמורת ידידותו. אתה לא צריך לעשות משהו מיוחד כדי לתקשר איתו. אין מרשם לתפילות או טקסים שיש לך לעבור לדבר איתו. הוא תמיד יהיה שם בשבילך, 24 שעות ביממה, בכל פעם שאתה צריך אותו. יהיה לך את מלוא תשומת הלב שלו בכל עת. לא משנה מה יש לך לספר לו, לא משנה כמה רע זה יכול להיות, הוא לא ישפוט אותך או לגנות אותך. הוא יקשיב בסבלנות את כל מה שבלב שלך. הוא ינחם אותך בזמן שלך צריך. הוא יתן לכם השלום בשעת מבחן. הוא ימלא את הלב כאשר אתה עצוב. הוא יסלח כל דבר שעשית. הוא ירפא הרוח שלך כאשר אתה מוטרד. הוא יאהב אותך ללא תנאי!

אתה לא צריך לעבור את החיים תחושת ריקנות. אתה לא צריך לדאוג כל הזמן על כל דבר. אתה לא חייב להיות אומלל. אתה לא צריך להיות לבד. אתה לא צריך להרגיש אהוב. כעת יש לך מישהו שאכפת לך יותר ממה שאתה יכול בכלל imagine.Remember מה שנאמר בפסקה הראשונה לשכוח את כל הדברים האלה כי הנוצרים מאמינים על ישו? על ידי עצמם שהם לא אומר הרבה לרוב האנשים, עם זאת, בהקשר של ידידות המושלם ביותר שאי פעם יש להם פתאום מקבלים משמעות חדשה.

אז למה ישו? תארו לכם חבר שהוא מוכן למות בשבילך, כך שאתה יכול לחיות לנצח בגן עדן מושלמת. תארו לעצמכם מישהו שמוכן לתת לך חיי נצח, רק בגלל שהוא אוהב אותך. למה ישוע? תארו לעצמכם אח יכול לרפא מחלה יש לך, ומי יבצע את כל הדאגות והפחדים שלך עבורך. למה ישוע? תארו לעצמכם מישהו שבמקרה יש אלוהים של היקום כולו כמו אבא שלו, מי יכול עתירה זו להיות כל יכול מטעמך בכל עת אתה שואל. ובכן, אתה לא צריך לדמיין את זה יותר. יש לך כל זכות זו עכשיו!

“… אין ידיד מקלות closers מאח”.

(משלי 18:24)

אתה לא צריך לחכות ישוע לעשות הרבה מהדברים האלה בשבילך כי הוא כבר. הוא כבר מת עבורך. מי הוא ישו? הוא המושיע שלך! הוא כבר הציע לך הישועה. הוא כבר הציע לך חיי נצח. הוא מוכן ומזומן לעשות אפילו יותר עבורך, אם אתה מרשה לו. הוא רוצה לשאת את הנטל שלך. הוא רוצה לתת לו את הדאגות שלך והחששות שלך. הוא רוצה לתת לך חיים שופע, מאושר. אתה רק צריך לעשות דבר אחד. אתה צריך להיות מוכן לקבל אותו וכל זה הוא מציע לך. המתנות שלו הכל בחינם, אבל אתה צריך לפתוח את הלב ולהיות מוכנים לקבל אותם.

אז למה ישו? אתה לא בא דף אינטרנט זה בטעות. אלוהים אוהב אותך, והוא רוצה שיהיה לך קשר אישי איתו. הוא הביא אותך כאן! הבעיה היא שרוב האנשים מעולם לא חשבתי אפילו על אלוהים באמת או מתנות נפלאות שלו. אנשים כל כך עסוקים עם פעילויות היומיום שלהם, שהם אפילו לא חושב על עניינים רוחניים הבסיסית ביותר של החיים, הרבה פחות לחשוב על מה יקרה להם לאחר מותם. מה איתך?

האם יש לכם כל סוג של אמונה רוחנית?
האם לדעתך יש חיים אחרי?
אם אתה מת עכשיו אתה יודע לאן היית הולך?
אם מה שאתה מאמין לא היה נכון, היית רוצה לדעת את זה?

אם אתה מעוניין ללמוד יותר על איך זה להיות ידידות נפלאה עם ישו, ולגלות כיצד הוא יכול להציל את החיים שלך לנצח נצחים, לעבור לדף הבא … “איך אני יכול להינצל?”

About brakeman1

Using every tool reaching out to those who seek the shinning light Jesus Christ gives to those who have faith. Keeping uninformed aware of bable with truth and meaning
This entry was posted in Discipleship. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s