שמחת מצפון טוב


שמחת מצפון טוב

תפארת אדם טוב הוא עדותו של המצפון טוב. לכן, לשמור על המצפון שלך טוב ואתה תמיד נהנים אושר, על המצפון טובה יכולה לשאת הרבה והוא יכול להביא שמחה אפילו בעיצומה של מצוקה. אבל המצפון הרע הוא עצבני מתמיד ופחד.

מתוקה יהיה למנוחה אם הלב שלך לא תוכחה לך.

אין לשמוח אלא אם כן יש לך כל הכבוד. חוטאים לעולם החוויה השמחה הפנימית בשלום אמת, או, “אין שלום לרשעים”, אומר עיסא Lord.1111. 48:22. גם אם הם אומרים: “אנחנו בבית השלום, הרוע לא יישאו לקרות לנו, ואף אחד לא יעז לפגוע בנו,” לא מאמין להם, על זעמו של אלוהים תקום מהר, ואת מעשיהם תובא לשווא והמחשבות שלהם יאבד.

לתפארת בעת צרה הוא לא קשה האיש שאוהב, בשביל זה הוא לתפארת ב לחצות את ה ‘. אבל התהילה נתון או קיבלו הגברים היא קצרת ימים, ואת תהילת העולם הוא companioned אי פעם על ידי הצער. את תהילת טוב, עם זאת, הוא מצפונם ולא על השפתיים של הגברים, לשמחה של ממש הוא מאלוהים באלוהים, ושמחה שלהם מושתת על האמת.

האיש המתגעגעת לתפארת, אמת נצחית לא אוהב את זה של הזמן; והוא שמחפש תהילה חולפת או לא בלבו למאוס בה, ללא ספק אכפת קצת לתפארת של גן עדן.

הוא אשר מוחות לא לשבח ולא להאשים בעל שלום רב של הלב, אם המצפון שלו הוא טוב, הוא יהיה בקלות להיות מרוצה בשלום.

שבח מוסיפה דבר לקדושה שלך, ואין להאשים לקחת מזה שום דבר. אתה מה שאתה, ואתה לא יכול להיות אמר להיות יותר טוב אתה בעיני אלוהים. אם לוקחים בחשבון גם את מה שאתה בפנים, אתה לא אכפת לי מה אנשים אומרים עלייך. הם מסתכלים על ההופעה אבל אלוהים מסתכל אל הלב. הם רואים את המעשה, אבל אלוהים שוקל את המניע.

זהו מאפיין של הנשמה צנוע תמיד לעשות טוב לחשוב קצת על עצמה. זה סימן טהרה גדול ואמונה עמוקה כדי לחפש נחמה לא 64 דברים שנוצרו. האיש החפץ ללא שום הצדקה מן הפקיד בבירור את עצמו לאלוהים: “עבור מי שהוא לא commendeth עצמו מאושר,” אומרת סנט פול, “אבל הוא מי commendeth אלוהים.” 1212 2 קור. 10:18.

ללכת עם אלוהים interiorly, להיות חופשי מכל חיצוניים חיבה, זה את מצבו של האדם פנימה.

About brakeman1

Using every tool reaching out to those who seek the shinning light Jesus Christ gives to those who have faith. Keeping uninformed aware of bable with truth and meaning
This entry was posted in Discipleship. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s