טוהר נפשי אחדות המטרה


Nahal Sfunim Cave Inside picture- Mount Carmel...

Image via Wikipedia

הפרק הרביעי

טוהר נפשי אחדות המטרה

אדם הוא התרומם מן הארץ על ידי הפשטות שתי כנפיים וטוהר. בטח יש פשטות כוונתו וטוהר ב הרצונות שלו. פשטות מוביל אלוהים, טוהר מחבק ונהנה ממנו.

אם הלב שלך היא ללא חיבה והתעללות הורה, בן 60 אין מעשה טוב יהיה לך קשה. אם אתם שואפים ומחפשים אחרי שום דבר, אבל את התענוג של אלוהים ואת הרווחה של השכן שלך, תוכל ליהנות מחופש בתוך.

אם הלב שלך היו בסדר, אז כל דבר שנוצר יהיה מראה של החיים לך ספר ההוראה הקדושה, שהרי אין יצור לא כל כך קטן וחסר ערך, כי זה לא להראות ושוב את הטוב של אלוהים. אם בתוך תוכו היית טוב וטהור, היית רואה את כל הדברים בצורה ברורה להבין אותם, ובצדק, על לב טהור חודר אל גן עדן לגיהנום, וכאדם הוא בתוך, כך הוא שופט מה הוא בלי. אם יש להיות שמחה בעולם, הטהור של הלב בהחלט לרשתה; ואם יש להיות ייסורים הנגע בכל מקום, המצפון הרע יודע את זה היטב.

כמו ברזל יצוק לתוך האש מאבד את החלודה שלה הופך לבן זוהר, ולכן הוא פונה לחלוטין כדי אלוהים הוא עירום עצלנות שלו השתנה לתוך אדם חדש. כאשר אדם מתחיל לגדול רופפת, הוא חושש קצת עמל מברך נוחות חיצונית, אבל כשהוא מתחיל לגמרי לכבוש את עצמו ללכת באומץ את דרכי האל, אז הוא חושב את הדברים האלה פחות קשה, הוא חשב, כל כך קשה לפני.

About brakeman1

Using every tool reaching out to those who seek the shinning light Jesus Christ gives to those who have faith. Keeping uninformed aware of bable with truth and meaning
This entry was posted in Discipleship. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s